Talviloman avoin uintivuoro Onnissa

Päiväys ja aika
20.2.2020
19:30 - 21:00

Tapahtumapaikka
Hyvinvointikeskus Onni

Hinnat: lapset 2,50 €, aikuiset 4 €. Maksu suoritetaan allasosaston valvojalle, jolta saat pukukopin avaimen. Vain uimataitoiset lapset voivat tulla ilman huoltajaa! Varaudu ruuhkan sattuessa odottamaan altaalle pääsyä.

Järj. Liikuntapalvelut

 

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi