Retki 10-14-vuotiaille Lahteen Xperience-pelitilaan

Päiväys ja aika
17.2.2020
09:00 - 15:00

Tapahtumapaikka
Xperience-pelitila Lahti

Lähtö klo 9 Kilipukin edestä ja paluulähtö Lahdesta klo 14.

Retkimaksu 5€, sis. bussimatkat ja pelailut pelitilassa. Pelitilassa olemme klo 10-12, jonka jälkeen käydään tutustumassa pelikauppaan sekä omakustanteisesti voi käydä syömässä tai kaupoilla. Mukaan mahtuu max. 22 osallistujaa, minimi 10 osallistujaa. Ilmoittautuminen 10.2 mennessä

Noora Kalpiolle p. 040 840 4655 tai noora.kalpio@evl.fi

Järj. Nuorisopalvelut ja seurakunta

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi