Pop Up -perheuinti Onnissa

Päiväys ja aika
20.2.2020
17:00 - 19:30

Tapahtumapaikka
Hyvinvointikeskus Onni

Tervetuloa talviselle Pop Up -perheuinnille. Max 20 hlö kerrallaan. Uimataitoiset lapset voivat tulla ilman huoltajaa. Uinti on maksuton ja pukukopin avaimen saa allasvalvojalta.

Järj. Liikuntapalvelut

 

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi