Pitsaa, pirtelöä ja pelejä –leiripäivä Toimelassa

Päiväys ja aika
18.2.2020
09:00 - 14:00

Tapahtumapaikka
Toimela

Päiväleiripäivä kokkaillen ja puuhaillen eskareille ja 1.-6.- luokkalaisille. Päiväleirin hinta 5€/osallistuja. Ilmoittautuminen 10.2. mennessä palvelupiste@pukkila.fi Mukaan mahtuu max.15 osallistujaa.

Ohjaajina Essi Ampun 4H.sta p. 045 330 6574 ja Cira nuorisopalveluista p. 050 568 5852

Järj. Ampun 4H ja Nuorisopalvelut

 

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi

Julkaistu 27.1.2020