Perheilta Pappilassa

Päiväys ja aika
18.2.2020
17:30 - 19:00

Tapahtumapaikka
Pukkilan seurakunta, Pappila

Ohjelmassa talvista askartelua ja muuta touhua sisällä.

Iltapalatarjoilu, josta vapaaehtoinen maksu.

Tervetuloa mukaan kaikenlaiset aikuinen+lapsi kokoonpanot!

Järj. Seurakunta

 

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi

Julkaistu 27.1.2020