Nuorten uinti-iltapäivä sekä lautapelailua Onnissa

Päiväys ja aika
19.2.2020
14:00 - 16:00

Tapahtumapaikka
Hyvinvointikeskus Onni

Uimaan ja pelailemaan altaalle ovat tervetulleita uimataitoiset 4.-6.- luokkalaiset sekä vanhemmat nuoret. Uinti on maksuton. Jos et halua mennä polskimaan altaalle voit jäädä pelailemaan lautapelejä ja hengailemaan Onnin takkatilaan Ciran kanssa.

Järj. Liikuntapalvelut ja nuorisopalvelut

 

Lisätietoja tapahtumista vastuujärjestäjiltä!

Mukavaa talvilomaa toivottaen:

Nuorisopalvelut
Piritta Ahl p.040 580 4231, piritta.ahl@pukkila.fi (loma vko 8-9)
Cira Antell p. 050 568 5852, cira.antell@pukkila.fi

Liikuntapalvelut    
Ida Clewer p. 040 183 8538, ida.clewer@pukkila.fi

Ampun 4H  
Essi Heikkinen p. 045 330 6574, essi.heikkinen@4h.fi

Pukkilan seurakunta   
Noora Kalpio p. 040 840 4655, noora.kalpio@evl.fi
Hanne Matikainen p. 040 849 1209, hanne.matikainen@evl.fi

Julkaistu 27.1.2020