Valtuusto

2021-2025

Juha Ahola, KOK
0400 304 119
juha.ahola@pukkila.fi
Nina Alaranta, PS
nina.alaranta@pukkila.fi
Robert AlmialaRobert Almiala, KOK
040 413 6768
robert.almiala@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaLeena Clewer, KESK
040 544 6246
leena.clewer@pukkila.fi
Rami HoviRami Hovi, KOK
040 841 8869
rami.hovi@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaMarkus Kalliokivi, KESK, pj
041 310 0981
markus.kalliokivi@pukkila.fi
Ilona Korhonen, VIHR
040 821 8762
ilona.korhonen@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaRoosa Lehtimäki, KESK
045 112 5934
roosa.lehtimaki@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaKaisa Levälampi, KESK
050 495 1121
kaisa.levalampi@pukkila.fi
Jyrki Loijas, KOK, 1. vpj
040 514 5744
jyrki.loijas@pukkila.fi
Tommi Maasilta, VIHR
044 558 5405
tommi.maasilta@pukkila.fi
Tiina Malmbäck, KOK
041 518 2823
tiina.malmback@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaAnni Nikula, KESK
040 547 5582
anni.nikula@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaMatti Pirhonen, KESK
0400 495 262
matti.pirhonen@pukkila.fi
Matti Puha, PS, 2. vpj
0400 819 779
matti.puha@pukkila.fi
Lennu Sajomaa, PS
050 350 2028
lennu.sajomaa@pukkila.fi
Luottamushenkilön kuvaTerhi Tikkala, KESK
050 434 5019
terhi.tikkala@pukkila.fi