Yhteystiedot

Palvelupiste sijaitsee Hyvinvointikeskus Onnissa, Onnintie 3, 07560 Pukkila. Lisätietoja palvelupisteen palveluista näet kohdasta Hyvinvointikeskus Onni/palvelupiste (linkki aukeaa uuteen välilehteen). HUOM! Palvelupiste palvelee toistaiseksi kunnantalolla, Hallitustie 2, 07560 Pukkila.

Palvelupuhelin 040 152 0460 (ei sosiaali- ja terveyspalvelut). Kunnassa ei ole vaihdetta, josta yhdistää alanumeroihin.

Viralliset ilmoitukset ja kuulutukset ilmoitetaan sähköpostitse osoitteeseen palvelupiste@pukkila.fi

Pukkilan kunnan virallinen ilmoitustaulu sijaitsee Hyvinvointikeskus Onnissa, Onnin palvelupiste, Onnintie 3. Koko ilmoitusmateriaali on nähtävillä palvelupisteen aukioloaikoina ma – ke klo 9 – 14, to 9 -19 ja pe suljettu.

Mikäli haluat tietoja näkyviin kunnan www-sivuille, lähetä sähköpostia osoitteeseen  kotisivut@pukkila.fi

Kuntablogia pääset seuraamaan TÄSTÄ (linkki aukeaa uudelle välilehdelle).

Hallintopalvelut
Hyvinvointi- ja vapaa-aikapalvelut

Kunnanjohtaja 31.12.2022 saakka

Juha Rehula

Puhelin 050 343 7418

Sähköposti juha.rehula@pukkila.fi

Hyvinvointipäällikkö

Sanna Saarenkoski

Puhelin 040 589 7267

Sähköposti sanna.saarenkoski@pukkila.fi

Toimistosihteeri

Mirva Assinen

Puhelin 040 864 3860

Sähköposti mirva.assinen@pukkila.fi

Toimistosihteeri

Eveliina Vilkas

Puhelin 040 152 0460

Sähköposti eveliina.vilkas@pukkila.fi

Laskentasihteeri

Pirjo Leikkola

Puhelin 040 864 3864

Sähköposti pirjo.leikkola@pukkila.fi

Nuoriso- ja vapaa-ajan toiminnanohjaaja

Piritta Ahl

Puhelin 040 580 4231

Sähköposti piritta.ahl@pukkila.fi

Liikunnanohjaaja

Ida Clewer

Puhelin 040 183 8538

Sähköposti ida.clewer@pukkila.fi

Senioritoiminnan ohjaaja

Maiju Suominen

Puhelin 040 627 9207

Sähköposti maiju.suominen@pukkila.fi

Senioritoiminnan ohjaaja

Saana Tourunen

Puhelin 040 770 7054

Sähköposti saana.tourunen@pukkila.fi

Tekniset palvelut

Tekninen johtaja

Timo Krigsman

Puhelin 040 524 4147

Sähköposti timo.krigsman@myrskyla.fi

Työnjohtaja

Jaakko Lapinniemi

Puhelin 044 726 9289

Sähköposti jaakko.lapinniemi@myrskyla.fi

Rakennustarkastaja

Matti Männikkö

Päivystys vain ajanvarauksella,
puhelinaika tiistai ja torstai klo 12-14.

Puhelin 0400 415 083

Sähköposti matti.mannikko@askola.fi

Ympäristönsuojelusihteeri

Minna Isokallio

Puhelin 0400 500 244

Sähköposti minna.isokallio@askola.fi

Ympäristönsuojelusihteeri

Laura Haapola

Puhelin 040 763 9420

Sähköposti laura.haapola@askola.fi

Kiinteistönhoitaja

Ari Koistinen

Puhelin 040 820 0626

Sähköposti ari.koistinen@myrskyla.fi

Kiinteistönhoitaja

Lasse Haaranen

Puhelin 0400 268 829

Sähköposti lasse.haaranen@myrskyla.fi

Puutarhuri

Miika Salovaara

Puhelin 040 635 9515

Sähköposti miika.salovaara@myrskyla.fi

Kirjastopalvelut

Opetuspalvelut

Muut koulun yhteystiedot löytyvät kohdasta Opetus/Kirkonkylän koulu

Rehtori

Jaana Viuhkola

Puhelin 040 552 4074

Sähköposti jaana.viuhkola@pukkila.fi

Varhaiskasvatuspalvelut

Muut päiväkoti Vekaran yhteystiedot löytyvät kohdasta Palvelut/Varhaiskasvatus

vs. Varhaiskasvatusjohtaja

Marika Högström

Puhelin 0400 152 268

Sähköposti marika.hogstrom@pukkila.fi

Ruoka- ja siivouspalvelut

Palvelupäällikkö

Minna Hyrylä

Puhelin 040 833 8919

Sähköposti minna.hyryla@pukkila.fi