Yhteystiedot

Palvelupiste toimii Hyvinvointikeskus Onnissa, osoitteessa Onnintie 3, 07560 Pukkila. Lisätietoja palvelupisteen palveluista näet kohdasta Hyvinvointikeskus Onni/palvelupiste.

Palvelupuhelin 040 152 0460 (ei sosiaali- ja terveyspalvelut). Kunnassa ei ole vaihdetta, josta yhdistää alanumeroihin.

Viralliset ilmoitukset ja kuulutukset ilmoitetaan sähköpostitse osoitteeseen palvelupiste@pukkila.fi

Pukkilan kunnan virallinen ilmoitustaulu sijaitsee Hyvinvointikeskus Onnissa, Onnin palvelupiste, Onnintie 3. Koko ilmoitusmateriaali on nähtävillä palvelupisteen aukioloaikoina ma – to klo 9 – 14.

Mikäli haluat tietoja näkyviin kunnan www-sivuille, lähetä sähköpostia osoitteeseen  kotisivut@pukkila.fi

Yleishallinto

Juha Myyryläinen

Kunnanjohtaja

Contact

Phone: 040 530 8595

Email: juha.myyrylainen@pukkila.fi

Sanna Saarenkoski

Hyvinvointipäällikkö

Contact

Phone: 040 589 7267

Email: sanna.saarenkoski@pukkila.fi

Katri Roivainen

Elinvoimapäällikkö

Contact

Phone: 040 542 2592

Email: katri.roivainen@pukkila.fi

Mirva Assinen

Toimistosihteeri

Contact

Phone: 040 864 3860

Email: mirva.assinen@pukkila.fi

Pirjo Leikkola

Laskentasihteeri

Contact

Phone: 040 864 3864

Email: pirjo.leikkola@pukkila.fi

Anita Lipsanen

Toimistovirkailija

Contact

Phone: 040 180 0916

Email: anita.lipsanen@pukkila.fi

Iiro Soikkeli

Palveluohjaaja, etsivä nuorisotyöntekijä

Contact

Phone: 040 668 3095

Email: iiro.soikkeli@pukkila.fi

Leena Kapanen

Tiedottaja/HR-kehittäjä

Contact

Phone: 040 145 3766

Email: leena.kapanen@pukkila.fi

Piritta Ahl

Nuoriso- ja vapaa-ajan toiminnanohjaaja

Contact

Phone: 040 580 4231

Email: piritta.ahl@pukkila.fi

Ida Clewer

Liikunnanohjaaja

Contact

Phone: 040 183 8538

Email: ida.clewer@pukkila.fi

Maiju Suominen

Senioritoiminnan ohjaaja

Contact

Phone: 040 770 7054

Email: maiju.suominen@pukkila.fi

Tekninen toimi

Timo Krigsman

Tekninen johtaja

Contact

Phone: 040 524 4147

Email: timo.krigsman@myrskyla.fi

Jaakko Lapinniemi

Työnjohtaja

Contact

Phone: 044 726 9289

Email: jaakko.lapinniemi@myrskyla.fi

Antti Ikonen

Rakennustarkastaja

Pukkilassa keskiviikkoisin klo 13–15

Contact

Phone: 0400 841 151

Email: antti.ikonen@askola.fi

Tommi Maasilta

Ympäristönsuojelusihteeri

Pukkilassa sopimuksen mukaan

Contact

Phone: 040 763 9420

Email: tommi.maasilta@askola.fi

Pertti Österman

Aluearkkitehti

Pukkilassa parillisten viikkojen keskivikkona klo 9–15

Contact

Phone: 0400 548 9936

Email: pertti.osterman@askola.fi

Ari Koistinen

Kiinteistönhoitaja

Contact

Phone: 040 820 0626

Email: ari.koistinen@myrskyla.fi

Lasse Haaranen

Kiinteistönhoitaja

Contact

Phone: 0400 268 829

Email: lasse.haaranen@myrskyla.fi

Miika Salovaara

Puutarhuri

Contact

Phone: 040 635 9515

Email: miika.salovaara@myrskyla.fi

Kirjasto

Päivi-Tuulikki Rossi

Kirjastonhoitaja

Contact

Phone: 0400 320 787

Email: paivi-tuulikki.rossi@myrskyla.fi

Jaana Selin

Kirjastovirkailija

Contact

Phone: 040 864 3862

Email: jaana.selin@myrskyla.fi

Kirkonkylän koulu

Anne Leppäkoski

Rehtori

Contact

Phone: 040 552 4074

Email: anne.leppakoski@pukkila.fi

Heidi Karhu

Koulusihteeri

Contact

Phone: 040 541 7727

Email: heidi.karhu@pukkila.fi

Merja Jyrkilä

Erityisopetus

Contact

Phone: 040 554 7414

Email: merja.jyrkila@pukkila.fi

Ulla Hänninen

Esiluokanopettaja

Contact

Phone: 040 747 5446

Email: ulla.hanninen@pukkila.fi

Nina Kaipiainen

Esiluokanopettaja

Contact

Phone: 040 132 1691

Email: nina.kaipiainen@pukkila.fi

Taina Väistö

Luokanopettaja 1T

Contact

Phone: 0400 633 168

Email: taina.vaisto@pukkila.fi

Merja Marin

Luokanopettaja 2M

Contact

Phone: 040 869 1071

Email: merja.marin@pukkila.fi

Eeva Lydecken

Luokanopettaja 2 - 4D

Contact

Phone: 040 660 8498

Email: eeva.lydecken@pukkila.fi

Tuija Nordström

Luokanopettaja 4T

Contact

Phone: 040 866 8948

Email: tuija.nordstrom@pukkila.fi

Hannu Ulvinen

Luokanopettaja 5H

Contact

Phone: 040 869 0895

Email: hannu.ulvinen@pukkila.fi

Anni Kivinen

Luokanopettaja 5 - 6E

Contact

Phone: 040 869 1467

Email: anni.kivinen@pukkila.fi

Kristiina Majuri

Luokanopettaja 6K

Contact

Phone: 040 869 1129

Email: kristiina.majuri@pukkila.fi

Veera Clewer

Kouluterveydenhoitaja

Contact

Phone: 050 531 5617

Email: veera.clewer@phhyky.fi